ASI Bielik Międzyzdroje z medalami na zawodach w Kołobrzegu

8 czerwca w silnie i licznie obsadzonym turnieju zapaśniczym wzięło udział ponad 140 zawodników i zawodniczek z całego województwa zachodniopomorskiego.

Alan Trzelkiewicz, Filip Szach, Wiktoria Kostek, Colin Brzezicki, Jakub Nowakowski, Jakub Iskra, Tomasz Wiśniewski, Filip Wiśniewski, Aleksander Szymański to drużyna ASI Bielik Międzyzdroje, która 8 czerwca walczyła w Kołobrzegu w silnie i licznie obsadzonym turnieju zapaśniczym wzięło udział ponad 140 zawodników i zawodniczek z całego województwa zachodniopomorskiego.

fot.Organizator

W ostatniej chwili z powodu kontuzji wypadł że składu Alex Szach. W zawodach tych ASI BIELIK mógł by wystawić jeszcze większą liczbę zawodników lecz organizator zastrzegł dla każdej drużyny limit, który nie mógł przekroczyć 10 osób a w klubie trenuje już ponad dwa razy tyle dzieci.

Każdy z naszych zawodników a są to młodzi wiekiem i stażem zapaśnicy dali z siebie wszystko co przyniosło worek medali dla zarówno zawodników jak i naszego miasta. ASI BIELIK od początku roku uczestniczy we wszystkich znaczących zawodach w kraju i po za granicami oraz organizuje wyjazdy sparingowe oraz zgrupowania i obozy. Nasza młoda kadra szkoleniowa daje radę w osobach Adriana i Natalii Jaworskich. Gratulacje i szykujemy się na obóz letni.

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom za pomoc w organizacji wyjazdów Państwu Justynie i Przemysławowi Wiśniewskim za pomoc w transporcie dzieci, Państwu Barbara i Marian Dworzyccy za sponsoring klubu i pomoc w ufundowanie dresów zawodnikom w których niebawem się ukażą, podziękowania dla prezesa Klubu wraz z małżonką Państwa Kamila i Piotr Kostek za stałe wspieranie działań klubu, rozwijamy się w bardzo szybkim tempie.

Wszystkich chętnych chcących potrenować i bawić się tym sportem w wesołej i miłej atmosferze zapraszamy na zajęcia do sali obok straży pożarnej, w której z inicjatywy zarządu klubu szykuje się remont – niespodzianka, czekamy tylko na zgodę Pani Dyrektor.