Artur Udycz piąty w Mistrzostwach Polski

Podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów U18 rozgrywanych w Toruniu zawodnik Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Artur Udycz zajął wysokie  5. miejsce w biegu na 300m.

Artur bardzo pewnie przebrnął przez sobotnie eliminacje uzyskując szósty wynik 35,61 (rekord życiowy oraz rekord klubu). W niedzielnym finale nasz zawodnik biegał po pierwszym torze, który jest niestety najgorszy ze względu na ostry łuk.

Pomimo niedogodnego toru Artur potrafił nawiązać rywalizację z najlepszymi sprinterami w Polce zajmując 5. miejsce z wynikiem 36,32. Sukces Artura bardzo cieszy ponieważ trenuje dopiero  1,5 roku i jest bardzo perspektywicznym zawodnikiem na sezon letni. Obecnie objęty jest szkoleniem kadrowym, który umożliwia udział w obozach i zgrupowaniach sportowych.

Aktualne sukcesy są wynikiem wyczerpujących i mozolnych treningów, które odbywają się na bezpłatnych Międzyzdrojskich obiektach sportowych. Niestety każdy wyjazd na takie zawody jak Mistrzostwa Polski czy sam proces przygotowania treningowego wiąże się z dużymi kosztami, dlatego zwracamy się do potencjalnych sponsorów o pomoc w wsparciu Artura do dążenia do mistrzostwa sportowego.

Informacje o Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje można znaleźć na naszej stronie www.almiedzyzdroje.pl oraz Facebook @ALmiedzyzdroje.