Akademia Krawiecka w Wapnicy – III Edycja

Akademia Krawiecka 3 edycja w „Wiklinie” w Wapnicy 20 listopada 2019 r

20 listopada 2019 r. odbyły się trzecie warsztaty z cyklu Akademia Krawiecka, gdzie kontynuowaliśmy naukę szycia na maszynie i wykonaliśmy wymarzone poszewki na poduszki. Dziękujemy Pani Bogumile Popko, Andżelice Gałeckiej i Panu Jackowi Schabowskiemu za poświęcony czas i cenne wskazówki dotyczące szycia na maszynie.

Projekt jest realizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Lubinie, przy wsparciu Sołtysa Wapnicy Pani Katarzyny Auguścik, Rady Sołeckiej oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach, a sfinansowany w ramach Programu „Społecznik na lata 2019 – 2021 – Program Marszałkowski”.

6 komentarzy “Akademia Krawiecka w Wapnicy – III Edycja”
  1. Redaktor Portalu

    Hejter – Wylewający żółć z klawiatury Wasz sąsiad lubuje się przede wszystkim w krzywdzeniu i ośmieszaniu innych, umieszczaniu obraźliwych wpisów, oraz złośliwym przedstawianiu ludzi i wydarzeń. – To osoby sfrustrowane, niezadowolone z własnego życia, ale też mające sporo wolnego czasu, który poświęcają właśnie na atakowanie innych w internecie. Na cechy opisujące modelowego hejtera najczęściej wskazujemy zawiść, zazdrość i silne poczucie odrzucenia. Jeśli jest kiepsko, rzadko utożsamia to z własnymi niedostatkami czy błędami, a chętniej przypisuje to innym osobom i wydarzeniom. Błędem jest też oddzielanie zachowania w internecie od zachowania w tzw. realu. – Bardzo często te role się na siebie nakładają. Jeśli ktoś jest agresorem internetowym, najczęściej jest też agresorem na co dzień.

  2. Bo to jest chłodnia!!!hihi

  3. Panie Anonim to otwórz głowę .. i sam poświęć swój wolny czas i wymyśl coś fajnego .. A później poczekaj aż ktoś Ciebie skrytykuje ? .. bo najlepiej nic nie robić a innych fajnych ludzi zniechęcać to takie puste słowa … myślę że powinien Pan Anonim się wstydzić trochę kultury osobistej nic nie robisz to milcz albo ciesz się z tego że komuś się jeszcze chce ?

    • nie ma się co denerwować hejterami. bo to osoby, które nic w życiu nie osiągnęły (profil psychologiczny) i wylewają swoje żale na klawiature bo nikt ich nie słucha w realu. naprawdę nie ma się czym przejmować nie dorobem zza klawiatury

  4. otwieram lodówkę i widzę panią z biblioteki.