Akademia Krawiecka w Wapnicy – III Edycja

6
1383

Akademia Krawiecka 3 edycja w „Wiklinie” w Wapnicy 20 listopada 2019 r

20 listopada 2019 r. odbyły się trzecie warsztaty z cyklu Akademia Krawiecka, gdzie kontynuowaliśmy naukę szycia na maszynie i wykonaliśmy wymarzone poszewki na poduszki. Dziękujemy Pani Bogumile Popko, Andżelice Gałeckiej i Panu Jackowi Schabowskiemu za poświęcony czas i cenne wskazówki dotyczące szycia na maszynie.

Projekt jest realizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Lubinie, przy wsparciu Sołtysa Wapnicy Pani Katarzyny Auguścik, Rady Sołeckiej oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach, a sfinansowany w ramach Programu „Społecznik na lata 2019 – 2021 – Program Marszałkowski”.

6 KOMENTARZE

  1. Hejter – Wylewający żółć z klawiatury Wasz sąsiad lubuje się przede wszystkim w krzywdzeniu i ośmieszaniu innych, umieszczaniu obraźliwych wpisów, oraz złośliwym przedstawianiu ludzi i wydarzeń. – To osoby sfrustrowane, niezadowolone z własnego życia, ale też mające sporo wolnego czasu, który poświęcają właśnie na atakowanie innych w internecie. Na cechy opisujące modelowego hejtera najczęściej wskazujemy zawiść, zazdrość i silne poczucie odrzucenia. Jeśli jest kiepsko, rzadko utożsamia to z własnymi niedostatkami czy błędami, a chętniej przypisuje to innym osobom i wydarzeniom. Błędem jest też oddzielanie zachowania w internecie od zachowania w tzw. realu. – Bardzo często te role się na siebie nakładają. Jeśli ktoś jest agresorem internetowym, najczęściej jest też agresorem na co dzień.

  2. Panie Anonim to otwórz głowę .. i sam poświęć swój wolny czas i wymyśl coś fajnego .. A później poczekaj aż ktoś Ciebie skrytykuje ? .. bo najlepiej nic nie robić a innych fajnych ludzi zniechęcać to takie puste słowa … myślę że powinien Pan Anonim się wstydzić trochę kultury osobistej nic nie robisz to milcz albo ciesz się z tego że komuś się jeszcze chce ?

    • nie ma się co denerwować hejterami. bo to osoby, które nic w życiu nie osiągnęły (profil psychologiczny) i wylewają swoje żale na klawiature bo nikt ich nie słucha w realu. naprawdę nie ma się czym przejmować nie dorobem zza klawiatury

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.