Adaptacja zawodowa w Międzyzdrojach

Od 25 lutego na terenie podległym Komisariatowi Policji w Międzyzdrojach każdego dnia pod okiem dwóch opiekunów do służby wychodzi 6 policjantów odbywających adaptację zawodową.

Do podstawowych zadań adeptów należy czuwanie nad porządkiem i spokojem publicznym w wyznaczonym rejonie, a także ujawnianie wykroczeń i przestępstw oraz ich sprawców. Policjanci przyczynią się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na terenie miasta. Swoją służbę w Międzyzdrojach będą pełnić do 18 czerwca 2019 roku.

10 komentarzy “Adaptacja zawodowa w Międzyzdrojach”
 1. Ojej, a można się oświadczyć Pani Władzy…? Władczyni…? Władzowej?

 2. Super sprawa ! Policjanci przyczynią się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na terenie miasta.To moge przyjechac do M-ji na wypoczynek ! Pozdrawiam to wspaniale miasto !

 3. Miałam dziś przyjemność spotkać Panią w warkoczach na służbie była bardzo miła i uprzejma. Wskazała mi miejsce gdzie mogę zaparkować ponieważ droga zablokowana była przez biegi 😉

  ———————————
  Czasowa moderacja: T.K.

 4. Zgadzam się w 100% z ,,Obywatel,,. Niech w sezonie pokażą swoją ,,moc,,. Nas mieszkańców niech nie łapią za byle bzdurę.

  ———————————
  Czasowa moderacja: T.K.

 5. Do 18 czerwca? To nałapią tych przestępców :-). strach się bać tych uśmiechniętych mordek.

  ———————————
  Czasowa moderacja: T.K.

 6. Pamiętam jak rok temu ta młoda bandyterka grasowała po mieście. Tak jak mówisz będzie. A jak wakacje nadejdą to nagle znikną i kubkarzy znów nie da rady złapać chodź od 10 lat robią to samo w biały dzień.

  ———————————
  Czasowa moderacja: T.K.

 7. I będą terroyzowac mieszkańców tak jak dwa lata temu, za nizapiete pasy, za to że przechodziła babcia przez jezdnię w niedozwolonym miejscu itd… Pogratulować już mogę ich skuteczności w adaptacji

  ———————————
  Czasowa moderacja: T.K.