4-gwiazdkowe pole campingowe na Lubiewie?

15
1081

Na razie przeprowadzana jest ocena oddziaływania na środowisko, ponieważ w tym miejscu planowana jest budowa 4-gwiazdkowego pola campingowego.

Pola campingowe o tym standardzie muszą spełniać określone wymogi dot. zagospodarowania i zabezpieczenia terenu. M.in. obiekt taki musi posiadać własną stołówkę/restaurację a minimalna powierzchnia jednego stanowiska np. dla samochodu turystycznego musi wynosić 60 m2.

Jest to obszar Natura 2000, więc decyzja środowiskowa będzie zależeć od kilku instytucji.

fot. NMM – Lubiewo

15 KOMENTARZE

  1. Niech stawiaja tam co chca wazne zeby wybudowano tam droge rowerowa z prawdziwego zdazenia w kierunku Swinoujscia , bo jak do tej pory ta droga czolgowa nie zadawala rowerzystow ,ktorzy chetnie by przyjezdzali do Miedzyzdrojow . Kto chce pojezdzic na prawdziwych drogach rowerowych to musi spedzac urlop w Swinoujsciu tam jest wspanialy wypoczynek na rowerze.

  2. Mogę wziąć teren pod pole namiotowe w dzierżawę, tylko nie wiem czy czeba być radnym? Czy zwykły mieszkaniec może też dzierzawic teren od miasta

  3. obszar Natura 2000 buahahaha, na Warszowie też jest Natura 2000 i co stoi Gazoport i w d… maja nawet gdyby był obszar Natura 200000 to i tak zrobią swoje, więc wcale bym się tak nie cieszyła bo nikt do końca nie wie co tam będzie, aby przepchać zgodę a potem się zobaczy….z ludźmi sobie dadzą radę „specuchwała” i po ptokach.

  4. I wszystko połączymy do starej oczyszczalni.Kto ma takie pomysły tylko szmal .A może tak mieszkania dla ludzi z MIĘDZYZDROJÓW Panie Burmistrzu bo niedługo w kartonach będziemy spali?

  5. Wreszcie jakaś sensowna propozycja dla tych którzy cenią kontakt z naturą. Wystarczy tych maszkaronów w centrum i nie tylko, które psują charakter miejsca np. Aquamarina Tower. Patrząc z dalszej perspektywy wygląda groteskowo: las,las,las, koszmarny klocek, las, las, las.

  6. to jedyna szansa żeby sciągnąć do międzyzdrojów bogatszą klientele, bo kto jeździ kamperami? wystarczy już januszy i grażynek w apartamentach. zobaczcie na pole na polnej i świętoujściu tam nie ma grażynostwa i januszostwa…

  7. Pomysł dobry z by uchronić miejsce od wieżowców i nadętych buraków. A przede wszystkim w kwestii likwidacji kampingow w centrum miasta. Nie ma gdzie odetchnąć „świeżym” powietrzem. Niska zabudowa z sanitariatami i gastronomią na plus. Byle nie zabronili czworonogom w tym uczestniczyć bo w końcu tam są sektory psiarskie.

  8. 4 gwiazdkowe pole cempingowe ha ha ha bez możliwości dojazdu samochodem bo dojazdu brak bo znak bo znak rozwiązuje problem i znak był słynny na całą Polskę

  9. Brawo, w Międzyzdrojach jest brak miejsc do rozbicia namiotu lub postawienia przyczepy kempingowej. Gorąco popieram taką inwestycję. Już widzę siebie z rodziną w tym uroczym i cichym zakątku.

  10. Demokracja jest, wybory niedlugo albo rozwiązać biurokrację, ktora utrzymuje sie z pracy tysiecy ludzi. Wybieram wolnosc.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.