37 osób na kwarantannie. Burmistrz o bieżącej sytuacji w Gminie Międzyzdroje

Dziś Burmistrz Międzyzdrojów – Mateusz Bobek podał nowe dane dot. osób w kwarantannie w Gminie Międzyzdroje. 1 osoba w kwarantannie domowej na podstawie decyzji Państwowej Inspekcji Sanitarnej, 36 osób w kwarantannie tzw. granicznej.


2 komentarze “37 osób na kwarantannie. Burmistrz o bieżącej sytuacji w Gminie Międzyzdroje”
  1. A stanu klęski żywiołowej nie ma. Wszystko jest normalnie. Nie ma się czym martwić. Nie ma masowych zakażeń, to tylko tak dla jaj każą nam siedzieć w domu.

  2. Największe zagrożenie ze strony koronawirusa to destabilizacja państwa. Będziemy mieli wielki wzrost bezrobocia spowodowany przez upadek wielu firm. Powtórka z kryzysu z 1929 r. jest jak najbardziej realna. Sam wirus stanowi podobne zagrożenie dla zdrowia i życia jak grypa , tylko jest znacznie bardziej od niej agresywny i łatwiej się nim zarazić. Ponoć powstał w laboratorium broni biologicznej w okolicach Wuhan , skąd wydostał się przez nieostrożność i lekceważenie procedur bezpieczeństwa przez personel. Oczywiście to tylko teoria i Chiny nigdy do tego się nie przyznają. Łatwość rozprzestrzeniania wirusa zdaje się ją potwierdzać.