28. Finał WOŚP w Międzyzdrojach – zostań wolontariuszem

Chcesz zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomorcy? Zgłoś się do sztabu w Międzyzdrojach, który zarejestruje Cię w naszej bazie. To w sztabie dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka. 

Musisz pamiętać, że za zbieranie wolontariuszy odpowiedzialny jest Szef Sztabu i to on decyduje, z kim będzie pracował. Sztaby mają ograniczoną pulę wolontariuszy, co bardzo często oznacza, iż nie wszyscy chętni zostaną przyjęci. 

W Międzyzdrojach szefem sztabu jest p. Krzysztof Szlaski. Chętnych, przyszłych wolontariuszy zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00 – 16:00 do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach. Rekrutacja wolontariuszy do 28 Finału WOŚP zakończy się ostatecznie 13 grudnia o godz. 12:00. Ilość miejsc jest ograniczona.

Finał WOŚP w Międzyzdrojach – zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.