134 zdobytych bramek, czyli RCR WINTER CUP 2020

„Portowcy” z Pucharem RCR Winter CUP ?


Zwycięstwem Pogoni Szczecin zakończyło się wielkie granie nad ,, Bałtykiem’’. Przez cały dzień w Międzyzdrojach osiem zespołów złożonych z zawodników urodzonych 2012 roku sprawdzało swoje możliwości rywalizując o zwycięstwo w I Turnieju RCR Winter Cup 2020. Organizatorzy postarali się aby do Miasta Gwiazd zawitały czołowe zespoły z województwa zachodniopomorskiego co było gwarancją wysokiego poziomu turnieju. Rozegrano 28 spotkań po 10 minut każde, w sumie każda drużyna rozegrała 70 minut. Młodzi piłkarze podczas turnieju RCR Winter Cup także skorzystali z pokazu Pierwszej Pomocy, który przygotowali strażacy z OSP Lubin.
Ogólnie poziom zespołów był zróżnicowany. Jak można było się spodziewać prym wiodła „Pogoń” Szczecin. Do ostatniej kolejki nie było wiadomo kto wskoczy na podium turnieju. Mimo że Pogoń i Arkonia walczyła o pierwsze miejsce to karty w swoich rękach miała świnoujska Baltica, która wygrywając swój ostatni mecz z Smyk Stargard zapewniła sobie III miejsce. Natomiast w ostatniej kolejce Arkonia liczyła na potknięcie Pogoni. W przypadku remisu Pogoni z Żakami Międzyzdroje pierwsze miejsce powędrowałoby do Arkonii Szczecin. A, że Żaki do samego końca miały możliwość zajęcia najniższego stopnia podium nie zamierzały tanio skóry sprzedać. Jak się okazało Pogoń wygrała swoje ostatnie spotkanie i tym samym Puchar I Turnieju RCR Winter Cup pojechał z zawodnikami Pogoni do Szczecina. Drugie miejsce dla Arkonii Szczecin, a na najniższe stopnie podium wdrapali się po świetnym finiszu chłopcy z AP Baltica Świnoujście. 

▪️8 zespołów / 80 zawodniczek/zawodników/ 134 zdobytych bramek ▪️

Organizatorzy dziękują trenerom i zawodnikom za przyjęcie zaproszenia do Międzyzdrojów. Rodzicom za bardzo pozytywny i kulturalny doping. Strażakom z OSP Lubin za pokaz pierwszej pomocy. Szkole Podstawowej nr 1 za udostępnienie hali sportowej. Za smaczny ciepły posiłek – Ośrodek Grunwald Międzyzdroje, a za słodki poczęstunek firmie Mewa. Mamy nadzieje, że pobyt nad Bałtykiem w Mieście Gwiazd będziecie wspominać jak najbardziej pozytywnie.

Klasyfikacja końcowa I Halowego Turnieju RCR Winter Cup 2020. 
1. Pogoń Szczecin  ?
2. Arkonia Szczecin ?
3. AP Baltica Świnoujście ?
4. Żaki Międzyzdroje
5. Żaki Dąbie Szczecin
6. AP Kotwica Kołobrzeg 
7. Błękitni Stargard
8. Smyk Stargard

?️ RCR WINTER CUP 2020! Najlepsza „3” Turnieju w Międzyzdrojach. 
Z pewnością, któregoś z tych chłopców zobaczymy kiedyś w Ekstraklasie ? Powodzenia ⤵️
▪️MVP TURNIEJU ?
➡️ Oliwier Sadowski (Pogoń Szczecin)
▪️NAJLEPSZY BRAMKARZ ?
➡️ Majewski Jan ( Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście)
▪️NAJLEPSZY STRZELEC ?
➡️ Majchrzyk Kacper (Arkonia Szczecin)