Weekend na Fali: dobre mecze międzyzdrojskich drużyn

7 i 8 czerwca na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej drużyny klubu fala - pierwsza drużyna i trampkarze - rozegrały dwa bardzo dobre mecze.

7 i 8 czerwca drużyny klubu fala – pierwsza drużyna i trampkarze (rocznik 2005/2006) – rozegrały dwa bardzo dobre mecze.

W sobotę 8 czerwca w meczu 29 kolejki A-Klasy gr. Północnej falowicze pokonali lidera z tabeli – Mewę Resko 1:2. Zwycięskie bramki zdobyli Michał Warzych i Dominik Ceglarek w w 25 i 28 minucie meczu.

Na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w piątek 7 czerwca Trampkarz rozegrał mecz z niemiecką akademią z Berlina wygrywając 11:1. Pierwszą bramkę zdobył już w pierwszych minutach Oskar Skierski – 1:0. Zwycięskie bramki zdobyli: Oskar Skierski – 4, Jakub Aksman – 3, Aleksander Deja – 1, Artur Herodziński – 1, Oskar Rochowicz – 1 oraz obrońca z drużyny Niemieckiej – samobój.