Plaża przy Marinie w Wapnicy została posprzątana i lekko poszerzona. Doskonałe miejsce do spacerów i plażowania w nieco innej odsłonie.

Na plaży pojawiła się ławka i nowe kosze na śmieci. Miejmy nadzieje, że turyści utrzymają porządek w tak pięknym miejscu.


12 KOMENTARZE

  1. I ja tam bylem bardzo fajna plaza tylko waska . Jest tam bardzo cicho mozna fajnie wypoczac . Jedynie co ta plaza potrzebuje raz w tygodniu gospodar ktory zgrabi to co woda wyrzoci na brzeg np:puste butelki plastikowe .puszki zdechle ryby i glony . Ktos probowal tam palic ognisko ale zapomnial posprzatac po sobie.

    • Przecież plaża była już zrobiona za Magdowej i dojście do niej. 30.08.2019r zobaczymy czym się pochwali nowy sołtys co zrobiła dla ludzi że przestali przychodzić na siłownię damską i salę.

  2. To co zrobił Tyberiusz oczyścił z zarośli poszerzył i zrobił ławki i palenisko pod ognisko obecnie nawet nie odtworzono pierwotnego stanu pograbiono i zainstalowano jedną ławkę na plaży i pewnie nie za małe pieniądze to tylko pozoracja w działaniu Sołtysa i jego rady. Na oczyszczenie drogi do plaży brakło czasu i chęci, bo czas goni a 30.08.2019 blisko i trzeba się czymś pochwalić.

  3. A nie można poprostu sie cieszyc tylko na wszystko narzekac i szukac dziury w calym….? Piekne miejsce i bardzo fajnie ,ze poki co nie bardzo odkryte przez turystow…;-) 🙂

  4. Super pomysl tylko zdradcie mi jak tam dojechac czy sa jakies tablice .Chetnie bym to mniejsce odwiedzil ,gdyz jestem od 1 wrzesnia w Miedzyzdrojach . A jak mi sie spodoba rowniez w zimie i nikt nie bedzie musial sniegu odgarniac , piekne okolice sa mile widziane czego my Polacy nie doceniamy.

  5. No brawooooooooo! Dwa dni do końca wakacji i taki sukces. W zimie też plaża będzie odśnieżana dla turystów? Chyba turystów z długiego domu, bo inni raczej tam nie zaglądają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj